Главная » ВИА "Сябры"

ВИА "Сябры" - "Два поля"

музыка-Эдуард Ханок, слова-А.Вертинский, исполнитель-ВИА "Сябры"



Текст песни:

Было у салдата два полі:
Поле, дзе кветкі ірвау,
Бегау з сябрамі на волі
І поле, дзе ён ваяваў.

Ціха было и чыста
У полі яго дзяцінства.
Былі агонь і дым
На полі ратным тым.

Два полі было у салдата:
Адно зяленела травой,
Другое было ўзарвата
Вайной и паліта крывёй.

Ціха было и чыста
У полі яго дзяцінства.
Былі агонь і дым
На полі ратным тым.

Было у салдата два полі:
Поле, дзе кветкі ірвау,
Бегаў з сябрамі на волі
І поле, дзе ён паміраў.

Былі агонь и дым
На полі ратным тым.

Ціха было и чыста
У полі яго дзяцінства.
Былі агонь і дым
На полі ратным тым.

Категория: ВИА "Сябры"
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]
Смотрите также:

Валентина Легкоступова - "Солнечный зайчик"



музыка-Раймонд Паулс, слова-С. Ковалев, поёт-Валентина Легкоступова

Лайма Вайкуле - "Деловая женщина"



музыка-Раймонд Паулс, слова-Илья Резник, поёт-Лайма Вайкуле

Марк Бернес - "Течёт река Волга"



музыка-Марк Фрадкин, слова-Лев Ошанин, поёт-Марк Бернес

Надежда Чепрага - "Днестр - гордость моя"



музыка-Евгений Дога, слова-Георгий Водэ, поёт-Надежда Чепрага

Николай Гнатюк - "Двух жизней нет"



музыка-Тихон Хренников, слова-А.Софронов, поёт-Николай Гнатюк

Валерий Леонтьев - "Разноцветные ярмарки"



музыка-Я.Лясковский, слова-Б.Пургалин, поёт-Валерий Леонтьев

Иосиф Кобзон - "Реченька"



музыка-Марк Фрадкин, слова-А. Ковалев, поёт-Иосиф Кобзон

Лев Лещенко - "Что-нибудь для души"



музыка-Давид Тухманов, слова-Михаил Танич, поёт-Лев Лещенко

Вячеслав Добрынин - "Не сыпь мне соль на рану"



музыка и исполнение-Вячеслав Добрынин, слова-Симон Осиашвили

Ольга Зарубина - "Ты приехал (Разлучница)"



музыка-Вячеслав Добрынин, слова-Михаил Рябинин, поёт-Ольга Зарубина